Кількість
|
Вартість
|
||
|
Переваги препарату:
повноцінне знищення підмаренника чіпкого, берізки польової та гірчака березковидного;
широкий діапазон строків застосування;
ефективний захист часнику та цибулі від широкого спектра бур’янів.
Норма витрати препарату:
газонні трави (без підсіву бобових) - 5.0-6.0 мл на 3-5 л води від
однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів. Обприскування в період вегетації (за появи бур’янів у фазі сходи – 2-3 листки). Обприскувати по нескошеній траві. Після обробки газону траву не косити впродовж 3-х діб.
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:
Цибуля (крім на «перо»), часник:
5.0-7.0 мл на 3-5 л води від Однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів. Обприскування від фази двох справжніх листків культури.
Спектр контрольованих бур’янів.
Дводольні:
Чутливі: підмаренник чіпкий, берізка польова, гірчак березковидний, гірчак земноводний, жабрій (види), щавель горобиний, щавель кучерявий, щавель туполистий, зірочник середній, незабудка польова, паслін чорний, кохія вінична.
Середньочутливі: спориш звичайний, курячі очка польові, кропива глуха стеблообгортаюча, кропива глуха пурпурова, ромашка (види), вероніка (види), рутка лікарська, кропива жалка, шпергель польовий, фіалка польова, роговик польовий.
Малочутливі (стійкі): осот (види), лобода біла, мак дикий, ромашка непахуча, грицики звичайні, гірчиця польова, амброзія полинолиста, гірчак шорсткий, гірчак почечуйний.
Злакові: не контролює.
Максимальна кратність обробок за сезон – 1.
Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 діб, механізованих – 3 доби. Строк очікування від обробки до збирання врожаю не регламентується.
Застосування.
Обприскування необхідно проводити на початку росту бур’янів (у фазі сім’долей-пари справжніх листочків, а для берізки польової – за довжини 5-15 см). Не рекомендується протягом 7-10 днів до або після застосування гербіциду проводити міжрядний обробіток ґрунту. Не рекомендується використовувати препарат за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур’яни знаходяться у пригніченому стані), а також після випадання опадів, роси.